Bacilonosič

Jsemť chmurný žnec!

Ano, tušíte správně, je zde opět období článků, jejichž leitmotivem bude hlen v barvě československá předválečná khaki. Na mou tělesnou schránku útočí nepřátelští nanoboti a jediné, díky čemu se mi zatím daří jakž takž se udržet v provozu, je pravidelně konzumovaný koktejl z acylpyrinu, šumivého multivitamínu, kávy, mátového čaje, medu a slivovice.

Událo se i pár věcí mizivého až středního významu; za vypíchnutí jich stojí jen pár:

Bezedný pohár mé trpělivosti přetekl a rozhodl jsem se rozloučit s mBankou, jejímž jsem býval věrným přiznivcem a propagátorem. Teď jen doufám, že se mi podaří většinu svého oběživa převést do nového ústavu dřív, než se ten polský bastl zhroutí sám do sebe.

Začíná mi dělat starost Blitz, náš rodinný vůz. V poslední době k nám vysílá série různých náznaků, že jeho nejlepší léta již zřejmě skončila. Posledním jeho výstřelkem je nemožnost zavřít kapotu, tudíž F. brázdí tuzemské silnice s otevřeným motorem. Z hlediska chlazení to možná je užitečné, ale celkově to důvěryhodnost Blitze v mých očích poněkud snižuje, a to i když si odmyslím ty další chybky, o kterých tu ani raději psát nebudu.

Nešetrným finančním zásahem jsem upgradoval svůj počítač a jen o den a půl později dohrál Mafii 2. Z dalších doporučeníhodných kulturních zážitků je vhodné zmínit ještě nízkorozpočtový thriller Frozen (už nikdy nebudete chtít jet na hory) a běžněrozpočtový The Killer Inside Me (vaše tajné sny se splní a uvidíte, jak vypadá Jessica Alba s úplně rozmláceným ksichtem).

A teď mne omluvte, jdu dávit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 thoughts on “Bacilonosič

  1. chorobymožná se blitz nakazil od mýho goliáše, ten se od jejich stání na jedné louce taky netěší zrovna nejlepšímu zdraví a můj účet (zatím stále v mbance) se z toho netěší už vůbec…

  2. hroschik: No jen, aby to nebylo naopak. Třeba je tím zlým bacilonosičem právě Blitz…znáš to: jaký pán, takový krám (zde možno brát doslova).

  3. hroschik: pak je to jasné – tím bacilonosičem byl Horst, který tak promiskuitně přeskakoval z Blitzova do Goliášova kufru:-)
    baryk: proto se s tebou kamarádím!

  4. Nejen čas hlenových článků, ale také čas kritických článků na mBank, koukám :) ))) Mně něco kdysi říkalo, že moje lenost zabraňující mi k ní přejít nakonec bude užitečná :) ))

  5. Když měnit banku, tak rovnou i se státní příslušností:-D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>