Bylo mi divně,

když jsem šel spát. Snad to bylo tím, že hodiny ukazovaly 3:00 ráno.
Včera jsem měl v plánu udělat něco pro své obveselení – chystal jsem se jít k soudu. Konalo se totiž veřejnosti přístupné přelíčení, které shodou okolností bylo prvním případem kamaráda-právníka. Kamarád-právník celkem nepokrytě rozhlašoval, že jde o případ předem ztracený a prohraný.

Nakonec jsem tu hyenu v sobě potlačil a na soud nešel. Aspoň jsem kamaráda-právníka nepřivedl do rozpaků, protože případ skutečně na plné čáře prohrál:-)

Místo toho jsem raději zamířil do posilovny. Týral jsem tělo jako obvykle, ale pak přišel komický moment – při vrcholné fázi na benchi jsem se špatně nadechl, unavené zárodky svalů vypověděly službu a málem jsem bídně zahynul pod mnoha desítkami kilogramů obtěžkanou činkou. Musel jsem ji potupně a s pekelným rachotem pustit na zem. Naštěstí jsem byl v sále jediný přítomný, takže velká ostuda se nekonala.

Večer přišlo pravidelné úterní kino, tentokrát Santa je úchyl. První dvě třetiny filmu jsou super – hlavní hrdina, který si o Vánocích kvůli kriminálním pohnutkám přivydělává jako Santa, je notorik, nesnáší děti, pomočuje se, chlastá, zvrací a s oblibou si užívá análního sexu s obézními ženami. Bohužel ke konci Hollywood zvítězí a nadějně rozjetý příběh se překlopí v umělý happyend. Škoda, ale i tak mohu tuto černou kriminální komedii doporučit.

No, a po kině jsem se ocitl v Tlusté Koale a posléze U Sudu. Společnost mi dělala Ta Pravá, ale jestli čekáte skandální sexuální historky, jste na špatném místě. Jen jsme střízlivě pohovořili – později méně střízlivě – a ve vší počestnosti se rozloučili. Ona vsedla do taxíku a já předvedl vrcholný běžecký výkon, když jsem několik stovek (!) metrů dlouhým sprintem (!) doběhl noční tramvaj, která sice pekelně smrděla, ale domů mě dovezla bezpečně.

Zvláštní. V našem bytě už druhý den není po mých spolubydlících ani stopa. Kluci, kde jste?

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 thoughts on “Bylo mi divně,

  1. ňáký spolubydlící bych ti s chutí přenechala. nás je tam furt jak psů

  2. Ta Neznámá: bohužel z tvých spolubydlících jsem k nikomu nějak výraznou láskou nezahořel:-)

  3. Neboj se, jen jsem Ti chtěla říct, že jsi prožil jeden, z obyčejných dnů. Takových budou spousta, nic se na tom nezmění. Stále si budeš pokládat otázky, stále budeš udiven…..žij a blázni dál! Hezký den Jana

  4. já jsem se ubytoval v hiltonu – teda vlastně chodím na ruletu, ale stojí to skoro stejně…
    nemáš nějaký prachy? vrátim!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>