Dnes jsme si s jednou dívkou řekli své Ano

Před kostelem Sv. Ludmily.
Tedy, popravdě řečeno, jsme si neřekli Ano, ale Ahoj, ono to zní dost podobně. V posledních týdnech totiž mezi námi panoval čilý styk – písemný, samozřejmě – kdy jsme neustál upřesňovali, posouvali a znovu upřesňovali datum a čas setkání. Až jsme se shodli na tom, že dnes v 11:00:00 na Míráku před kostelem se to hodí oběma.

Kdože byla ta dívka, říkáte si jistě v duchu. Inu, šlo o jednu z nejzářivějších hvězd bloggerského nebe, Mek Bílovou, kterážto přijela ze Středozemě na víkend a dnes odpoledne se chystá opět k návratu. A mezi tou spoustou povinností a věcí k vyřizování si našla i hodinku a kousek na setkání se mnou, což je mi ctí a potěšením, protože jsme se vlastně ještě nikdy pořádně nepotkali.

V očekávání oběda jsme zapadli do jednoho jí doporučeného podniku, jehož jméno tu raději nebudu zveřejňovat, vzhledem k tomu, jak svérázně jsme se později vypořádali s povinností zaplatit. Dostal sem krásný dárek, ač Vánoce jsou daleko a mé narozeniny ještě dále, ba co víc, jde o dárek určený ke konzumaci, a to mě vždy těší dvojnásob.

Pak už došlo na nezávaznou konverzaci, upřesňování příběhů, které jsme dosud znali jen v písemné formě, konzumaci svařáků a něčeho menšího k jídlu, vyprávění zkazek o našich společných známých a tak dále. Zkrátka běžné hospodské setkání, výjimečné jen osobami a obsazením. S krásnými a duchaplnými slečnami se skutečně setkávám mimořádně rád.

Zatím jsem tedy osobně poznal už dvě své fanynky a obě na mě udělaly po všech stránkách mimořádně vynikající dojem. To přeci nemůže být náhoda, skoro by se chtělo dedukovat, že mě čtou jen ženy nadprůměrné!

Po nadmíru smutné loučící scéně v metru (plakali i cizí lidé, kteří stáli v naší blízkosti) jsem si ještě zlepšil náladu zjištěním, že jsem úspěšně tipoval výsledky fotbalu a tím pádem vyhrál ve Fortuně. Smutný na tom je fakt, že výhra činila 92 korun, a zdaleka nejsmutnější je to, že tiket jsem vsadil za 170.

Ale co.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

24 thoughts on “Dnes jsme si s jednou dívkou řekli své Ano

 1. nenech si tímto drobným obnosem zkazit hezkou výhru…

 2. Jsi zkrátka mimořádný muž stvořený pro mimořádné ženy (všimni si množného čísla ;-) . Pro animální primitivky jsou tvé příspěvky příliš duchaplné a dušezpytné :-)

 3. "I když ty animální primitivky mají také něco do sebe" měl bys dušezpytně podotknout ;-)
  Ále…vlastně co já vím… :-)

 4. Já myslím, že ženy nadprůměrné tě již mají přečteného! Navíc celé setkání bylo koncipováno a nenápadně z povzdálí řízeno jednou nejmenovanou osobou za jediným cílem, který zatím zůstává v tajnosti. Již brzy v kinech!

 5. P~OAle Vetřelec versus Predátor už v kinech běží…..

 6. "cista duse" to asi nebude, co….
  mozna tak ciste ponozky, ale ani na to nedoporucuji vsazet… navic nevi, jaky je momentalne kurz… tak 1:50000 … hruby odhad… :)

 7. F.: ano, chtěl jsem napsat něco takového, ale pak jsem zjistil, že k tomuto tématu nemám co říci:-)
  Petr: takže jsme jen loutky ve hře osudu…
  Mulder, dalimil: omyl! naše setkání nebylo ani o mimozemšťanech, ani o teplouších – spíše taková Káťa a Škubánek!

 8. tak kdyz uz jsme u toho fotbalu…prave jsem se vratil ze Strahova – Latka vsechny me pozadavky zhatil!!

 9. Že se nestydíš, neplatit v hospodě. Za mlada jsi tam aspoň jenom kradl.

 10. Petr: to je zesílení účinku!
  jamon: my jsme něco zaplatili…ale jen něco. kdybys viděl tu obsluhu, pochopíš!

 11. Lobo: …pak je to janý:-)
  Něco jako debilní debil…

 12. tak trochu OTvyhnu se komentářům a jdu přímo k jádru pudla, tedy k Lobovi: to se teda někdo má :)
  (myslím tím samozřejmě setkání s MB)

 13. PJ: vždyť vy jste se přece onehdá potkali taky, jestli se nepletu:-)

 14. no, onehdá, to už je čtvrt roku zpět a potkali, to je velmi přesné, protože jsme asi dvě minuty konverzovali stylem "jak se máš" "já se mám dobře" atd.
  Mňo prostě se nám to napoprvé moc nepovedlo :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>