Oftalmolog amatér

Can’t Touch ThisSvou nechuť k čemukoliv, co je spojeno se saháním do očí, jsem tu už nedávno přiznával – a dostalo se mi posměchu, s čímž jsem počítal. S čím jsem ovšem nepočítal, bylo to, že se mi na levém spodním víčku vytvoří obrovitánský zhoubný nádor, plný AIDSu a eboly, což není nadsázka, ale smutná pravda.

Taková věc se musí mazat, protože bolí. Jenže zkuste si mazat oko, když si do oka nedokážete sáhnout… Modelově tedy akt mazání probíhá tak, že s tubou mastičky v ruce několik minut holotropně dýchám a snažím se přesvědčit, že všechno bude v pořádku a není proč panikařit. Pak si na prst vymáčknu několikanásobně víc masti, než je doporučená týdenní dávka a s nejlepším úmyslem a pevným odhodláním prst přiblížím k oku.

Tím ovšem úspěchy končí, protože některých věci prostě nejsem schopen. A tak si mast rozmažu pod okem, na horním víčku, na tváři, u ucha a na levé lopatce a sám sebe uklidňuji, že když jsem jí aplikoval tolik, jistě se nějaké účinné látky na patřičné místo dostanou. Což, obávám se, není pravda, ale nejsem si tím jistý, protože v biologii jsem exceloval málokdy, spíše nikdy.

Světem tedy chodím znetvořen, vybaven polovymačkanou tubou a nadějí, že se to jednou vyléčí samo. Což není úplně plán, který jsem si pro svou budoucnost vysnil…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 thoughts on “Oftalmolog amatér

 1. Z titulku jsem se vyděsil, že se jedná o další špatně recitovaný popěvek Olgy Kadaňové

 2. A nemohl bys přemluvit F., aby ti to mázla ráno na víčko, dokud ještě spíš? Sice to není nejlepší způsob probuzení, ale aspoň máš záruku, že se trefí…

 3. vzpomeň si jak piješ paragánskou tequilu a přesně tak to proveď !

 4. Desperádo: já, a to je moje zvláštnost, popěvky zásadně špatně nerecituji!
  squire: aby mi někdo sahal do očí během spánku? to by bylo na rozvod…
  baryk: v sobotu mi můžeš dělat lektora, paragáne!

 5. Ty ses nejak rozepsal posledni dobou:) A co pred aplikaci zkusit holotropni pichani?

 6. húa nezabírá ? tak zkus tohle: mast rozmazat po stole, šlehnout lahev tekyly a počkat, až ti spadne hlava, to by bylo, aby ses v tom zmítání do oka mastí netrefil ! roger ?

 7. Používal sem k tomuto účelu ženu. Vymáčka mi mast na spodní víčko, které k tomuto účel šikovně odhrnula. touha intenzivně mrknout je díky tomu šílená, čili neprodleně jsem toto provedl, mast se mi krásně vetřela do oka a bylo to.
  Mimochodem já měl mast do oka aplikovanou cca 2 měsíce:-))

 8. Takže budeš raději obludnej a ženatej, než švihák, ale rozvedenej – to chválím:)

 9. partiovka: znáš to – kdo, když ne já? někdo tenhle upadající server musí nakopnout:-) a píchání není zlý nápad, ovšem většinou během něj nemám na nějaké medikamenty ani pomyšlení…
  extláča: to zní jako chlapský nápad, danke!
  Sejra: svou ženu mám rád, nemohl bych ji nutit k něčemu tak ohavnému:-)
  squire: muž pevných zásad, to jsem já!

 10. USMC má recept na všecko, buď rád, že se to v oku neudělala Lybie

 11. neboj, až TO vyroste ještě víc, v klidu to zasáhneš i s tou levou lopatkou…!

 12. Až se to rozroste ještě trochu víc, už si při mazání nebude muset sahat do oka, ale na koleno. A bude pro problému! ;)

 13. extláča: ještě by mi tam vytryskl ropný vrt!
  psice, Raven: jste zlí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>