Poloprofesionál

A Will Smith, samozřejmě

Z důvodů, které jsou utajeny i mně samotnému, jsem se před chvílí na obědě místo do sousta na vidličce s chutí zakousl do vidličky. Bolestí jsem nevykřikl jen proto, že jsem mistrem sebeovládání. A i když vidlička nebyla vyrobena zrovna z vysoce odolné oceli, přesto mám pocit, jako kdyby se dva až čtyři moje zuby nyní tak trochu kinklaly. Uvidíme, jak to dopadne, nicméně pořídit si v jednatřiceti letech klapačky přeci není žádná ostuda!

Pravdou ale zůstává, že kdybych o zuby přišel, pro můj celkový vzhled by to byl krok zpět. A už by pak jistě nedocházelo k tak roztomilým scénám jako včera:

Byl jsem navlačen do svého vkusného trička s podobiznami Bodieho a Doyla. Mám to tričko rád a Horst ho má rád taky – na oba hrdiny z CI5 si ukazuje a zkouší mě z toho, jak se jmenují. I včera to tak začalo. Kdo je to? tázal se mě přísně a bodal mi do prsou ukazovákem. To je Bodie a to je Doyle, říkám mu popravdě.

To je Bodie a to je Doyle, říká i on. Pak to ještě několikrát zopakoval, krátce se zamyslel a vzápětí své tvrzení z poloviny znegoval. Ne! To není Bodie a Doyle! To je táta a Doyle! Lichotí mi to, samozřejmě. Být pro svého syna hrdinou je fajn. Ale to tričko s Hitlerem si už raději na sebe v Horstově přítomnosti brát nebudu…

A abych vás neošidil o špatný humor, zde máte jedno tiskové prohlášení, které mne napadlo dnes cestou do práce:

Will Smith se vrací na scénu v dalším filmovém trháku. Po velmi úspěšných snímcích Já, robot a Já, legenda ztvární hlavní roli i v novém církevním thrilleru Já, hen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Poloprofesionál

 1. Máš to přeložený jen napůl, ten název by měl znít Já, slepice!

 2. eleska: na to se dá říci jediné – potěšilas, ale to ty ostatně vždycky:-)

 3. Moc podařené, po dočtení posledního odstavce jsem se chvilku domníval, že jde o narážku na romanopisce J. Hena, ale poznámky čtenářů mě vyvedly z omylu.

 4. Mark: to máš dobré, mne poznámky čtenářů většinou vyvedou z konceptu…

 5. Loboušku, tos měl ale říct! Budu psát poznámky méně antikoncepční.

 6. lobo: pro skalní příznivce pořádných řezničin a klub cirhotiků se snad prý chystá i pokračování Já, tra…

 7. psice: a následovat bude temná Já, ma a laciné porno Já, sání!

 8. no vidis,jak mas sikovnyho syna:) jen dotaz-Bodie byl ten cigos nebo to byl Doyle?

 9. PedroPo: cigoš? právě jsi urazil CI5, kamaráde – a to se obecně nevyplácí:-)

 10. já chci tričko s Bodiem pod stromeček! (Doyla si můžou nechat, to i Cowley byl víc sexy než kudrnáč)

 11. squire: snadná pomoc, napiš Ježíškovi!
  baryk: to tedy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>