Sex s taxikářem

Mládeži nepřístojný přístupek
Já mám bratrance Oldu, a s tím se vždycky nasmějeme, no jéje, řekne náhle taxikář a aby bylo vidět, že to myslí vážně, zasměje se. Jeho pasažéři, jimiž shodou okolností jsme já a můj velkošéf Kačena, se poněkud znepokojeně ošijí. Když taxikář sám od sebe zahajuje debatu, vždy to zavání průšvihem.

Taxikář je polichocen tím, že jsme utnuli polohlasnou korporátní debatu, dokonce ztiší zvuk na přenosné televizi. To mi jednou Olda povidal takovou historku, to jsem nevěděl, jestli se mám smát nebo blejt, pokračuje, a už je mu jasné, že nás má na háčku. Visíme mu na rtech.

Jako co si budem povidat, jsme chlapi, že jo, tak jednou si Olda a jeho kamarád Jirka vzali do auta nějakou holku, že si s ní daj někde v klidu v přírodě trojku. Ale von Jirka měl nějaký ty střevní problémy, prostě srát se mu chtělo, a bylo mu blbý to tý holce řikat. Tak jen řek Oldovi, že to s ní musej zmáknout co nejrychlejc, aby si pak moh odskočit někam do lesa. Pak tedy nějak začali šukat, všechno dobrý, a nakonec ta holka Jirku kouřila. Už byl skoro hotovej, když na ní Olda vykřik: Dělej, strč mu prst do zadku! To von má při stříkání úplně nejrači! Vona to samozřejmě udělala, a, taxikář na chvíli pouští volant, protože se zajíká smíchy a musí si vytírat slzy z očí, chudák Jirka se udělal a posral zároveň, chachacha!

S Kačenou se po sobě podíváme a pokýveme hlavami – jako bychom si řekli, že je to jistě dobrý příběh a venku sice trochu prší, ale možná je čas vystoupit a zbývající část cesty za klientem dojít pěšky. Ale pan taxikář si své posluchače jen tak utéci nenechá a plynně navazuje dalším příběhem.

Bohužel pro vás, jestliže jeho první historka byla zveřejnitelná s jistými výhradami, o té druhé musím pomlčet, protože onen dobrý taxikář si jistě nezaslouží, aby šel do vězení. Tedy, možná by si to i zasloužil, ale Olda by pak byl zbytečně smutný.

Tak dobrá, alespoň malý teaser: Historka začínala slovy S manželkou jsme se tenkrát nějak nepohodli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 thoughts on “Sex s taxikářem

 1. teď mě napadlo, co ste měli na sobě ? … že ten maník tak adresně a neomylně poznal, jakým kalibrem vás dva počastovat …

 2. ono není třeba hodnotit oblečení… Na chlapce se stačí podívat a téma je jasné… :-)

 3. extláča: to, v čem se na schůzky jezdí běžně:-)

 4. AIF: bohužel, z nějakého důvodu mi v poslední době nesedí tak dobře, jako před osmi lety:-)

 5. Po takové jízdě bych si na ulici zkontrolovala, jestli nemám na zadku červené (nebo vlastně jakékoliv) fleky prosáknuté z čalounění…

 6. psice: pečlivá vizuální i čichová kontrola provedena, výsledky negativní!
  extláča: nikoliv, na schůzky zásadně chodíme jako dva andělé…

 7. lobo, důležitá otázka: taxík s lidovým vypravěčem je za stejnou cenu nebo s příplatkem? ps-nejmenoval se ten řidič příjmením Háma nebo Matonoha? Tihle 2 poslední dobou podezřele často řídí taxík v televizi a nakecaji u toho teda…

 8. PedroPo: taxík s lidovým vypravečem jezdí skoro zadarmo, ale i tak je to vzhledem k okolnostem vysoká cena!

 9. a je to ještě fetiš, nebo už hnutí proti korupci ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>