Velmi vánoční příběh

Jde o jeden z mých nejexplicitnějších příspěvků, takže varuji!
Včera jsme se opíjeli s bratrem Jendou u Gullivera. Slovenská servírka na sobě opět neměla podprsenku a dovolovala tak naší fantazii neslýchané věci. Není proto divu, že mezi sedmým a osmým pivem jsem začal skládat jakousi aliterační minipovídku, která se nechala oněmi chladem pozdviženými reáliemi silně inspirovat. Jenda mi byl zdatným pomocníkem a některé obraty vznikly jen díky němu.

Smutné je, že abyste povídku mohli ocenit v celé její kráse, musím vám vyzradit další ze svých intimností – svou občanskou přezdívku. Vy mě znáte coby loba, spousta mých kamarádů mě (a Jendu zrovna tak) tituluje přezdívkou Sauvi. A toto jméno dostal i hlavní hrdina povídky. Upozorňuji, že jde o text plný autorských úprav skutečnosti, v mnoha ohledech neodpovídá pravdě, je poněkud pornografický a vůbec snad ani k čtení nevhodný. Ale mám vás rád, takže prosím:

Simončin sameček snů

Sobota. Sauvi sklesle sedí, střídá skotskou se staropramenem.
Sbalit skejťačku? Snowboardačku? Servírku…?
Sličná slovenská servírka Simona stresuje Sauviho svou sexy siluetou.
Staropramen sem!
Spíš se sourozenci? sonduje Sauvi servírčiným směrem. Se sestřenicí? Se strýcem?
Sama, směje se stydlivě servírka Simonka.
Sauvi slintá.

Sauviho světnička. Simonka se stydlivě schovává.
Striptýz: Sauvi si svléká svetr, Simonce stahuje semišovou sukni.
Simonka stahuje Sauvimu slipy. (Sauvi se slipy? Směšná slátanina!)
Simončino strniště Sauviho straší. Supí: Simono, strhni své strniště! Simonka slyší, strniště se světlem sirky stává smrdutým spáleništěm. Sauvi se spokojeně směje.

Sauvi slastně slízává Simončinu skulinku. Spekuluje: Sladký sekret…sušenky? Smirnoff? Slanina? Smažený sýr?
Soulož: Sauvi se snaží. Simonka stahuje svalstvo. Sauvi sténá. Simonka sténá. Sedm set sekund. Sauvi stříká. Simonka sténá silněji. Spermie startují, svižně se stěhují.
(Sousedka – svině stará! – slyší sex. Sadisticky si strhává strupy.)
Semeno stéká Slovenčinými stehny. Stehna Simonku svědí. Siestu střídá společná sprcha. Sauvi se stává sekundárně sexuschopným. Simonka se sklání, svírá Sauviho sukovici. Střik! Sperma se smísilo se slovenskými slinami. Simonka směs statečně spolyká. Svítá. Sauvi spí. Simonka si smutně spílá: Smilnilas se Sudeťákem! Sprostota!

Středa. Simonka se setkává se svou starší sestrou Stáňou. Stáňa si se Sauvim spojuje samé strasti. Stáhni se, sestřičko, spílá Simonce. Smůla! Sedmatřicet sobot stačí – světlo světa spatřil slovenský Sauvíček. Simonka svolává svatebčany. Spáchá Sauvi sebevraždu?

Smrtka se sípavě směje: „S-S-S-S!“ Smutná story…

Věnováno všem krásným slovenským dívkám, které svou přítomností vnášejí světlo do přítmí tuzemských lokálů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 thoughts on “Velmi vánoční příběh

  1. spatrils snad snowboardaky, sauvi? :) sila storka, straslivy spisovateli…

  2. krásné reakce, děkuji:-) pro amoka: Snowboarďáky jsem dosud neviděl:-)

  3. sauvi: smutne… skoro sudetsky strasliva spatlanina, smichu skrovne, sr..ek spousta…

  4. konecne neco z praveho sauviovskeho literarniho talentu! jsem nadsena!:-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>