Prsa Salmy Hayek? Proč ne.

Dnes přicházím s nabídkou kvalitního textu. Budeme mudrovat o tapetách na pracovní ploše námi všemi tolik uctívaných Windows.

Ten, koho prvního napadlo, že by se na pracovní plochu mohly dávat obrázky, by zasloužil přinejmenším Nobelovku nebo basu piv. Určitě bych se už v práci zbláznil, nebýt toho, že čas od času mohu potěšit oko pohledem na nějakou tu krásnou věc, která momentálně tvoří podklad pro vzorně seřazené ikonky.

Zajímavé – na počítači, co mám doma, jsem prostě využil nabídky microsoftích obrázků a jako tapetu nastavil fotku tropického ostrova. Bez velkého přemýšleni, spontánně. Ovšem počítač v práci, to je jiná, tam už je výběr vhodné tapety nutno pečlivě promýšlet. Na svoje stávající působiště jsem nastoupil asi před třemi lety. Coby nováček jsem na sebe nechtěl příliš upozorňovat (a navíc šéf měl stůl šikmo za mnou a na můj monitor viděl, což mě značně iritovalo), takže jsem dal průchod svojí vášni pro letadla a hodně dlouho mi plochu zdobila pěkná, černobílá a válečnou atmosférou sršící fotka německého pilota, který vystupuje ze svého Focke-Wulfa. Její nástupkyně, barevná letovka L-159, měla jepičí život – plochu zdobila jen několik dní, než jsem uznal, že už jsem natolik zaběhnutým členem kolektivu, aby nikomu nevadila tapeta s nějakou tou polonahou kočičkou.

No jo. Ale jakou vybrat? Jelikož se mezi moje nejmilejší filmečky počítá Desperado, neváhal jsem ani půl vteřiny. Najdeme si Salmu Hayek. Pátrání v hlubinách internetu bylo úspěšné a zanedlouho pánská část našeho osazenstva zpomalovala, když míjela můj stůl, a pochvalně hodnotila Salmu v miniaturních růžových plavkách. Byly to krásné měsíce, ale jelikož každá láska jednou vyhasne a já už znal pupík i stehna slečny Hayekové nazpaměť, přišla fatální změna. Obsah zůstal, forma se proměnila, a na ploše přistála tapeta S.H. ve velmi průsvitné blůze. Kolegové teď už kašlali na dekórum a prostě před mým počítačem utvořili souhlasně mručící půlkruh. A najednou tu bylo loňské léto, přišly povodně a Salmu odnesla voda.

Život jde dál, naše pracoviště se přestěhovalo do sušší části Prahy a já dostal nový počítač. Co jsem udělal jako první? Hádáte dobře, vyhledal jsem snímek S.H. v černooranžových plavkách, ještě miniaturnějších, než byly ty růžové blahé paměti. Když se okoukala, vystřídala ji S.H. v až nebezpečně elastických bílých šatech . A je tomu asi dva týdny, co se mi na ploše uvelebila S.H. v podřepu a minisukni. Má kalhotky? Nebo nemá? Řeknu vám, ani po dlouhých debatách s kolegy i kolegyněmi neexistuje na tuto problematiku jednoznačný názor.

Ve svém postižení tapetami nejsem sám. Můj přímý nadřízený je střídá tak dvakrát do měsíce, přičemž má vyhraněný okruh krasavic, z jejichž fotek vybírá (ano, S.H. je mezi nimi). Slečna, která v práci sedí vedle mě – a která, mimochodem, má poprsí se Salmou plně srovnatelné – ještě před kultem Matrixu za svého Vyvoleného pojala Keanu Reevese a tudíž její počítač dlouho zdobila podobenka právě tohoto chlapáka. Ženy jsou ovšem přelétavá stvoření, stačilo, aby kolegyně viděla Piráty z Karibiku a už je Kaenu zapomenut a jeho místo převzal maestro Depp. Naprosto ovšem nechápu ty, kdož tapet nevyužívají. Jak můžou vydržet tu zelenavou, případně světle modrou fádnost???

Kdybych dostal korunu za každou minutu, kterou jsem strávil zíráním na hrudník Salmy Hayek, byla by moje finanční situace mnohem radostnější, než je teď.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 thoughts on “Prsa Salmy Hayek? Proč ne.

  1. Kdo by si to o takovém krtkosexuálovi pomyslel, že bude pohrdat tělem brazilského kouzelníka?

  2. Ano, Adauto také není špatná volba, ale já poněkud staromódně své sexuální modly vybírám z okruhu osob opačného pohlaví:-)

  3. AdautoA já mám na ploše nejlepšího z nejlepších – Evandra Adauta za Slavie. Salma kdože?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>