Bezhlavá zábava

Již nemohu mlčet

Pokud jste se snad obávali, že má písařská odmlka nějak souvisí se snahou přežít týden bez pití kávy, nemohli jste se mýlit. Respektive, nemohli jste se mýlit více. Týden bez kofeinu jsem protančil s lehkostí, která je mi vlastní při většině aktivit – snad kromě společenského tance.

Když jsme u společenského tance – s F., Petzkou a Evženem Humlem jsme vyrazili do nedalekého Pasťákova na ples. Ples, nutno říci, byl skautský, ale atmosféra, nutno dodat, měla naštěstí do Rikitanovy táborové rozcvičky dost daleko. Dokonce mám podezření, že někteří zúčastnění hoši během slavnostního večera či krátce po něm ulovili bobříka, protože mnohé z přítomných dívek měly tak krátké minišaty, že jim z nich lezla jejich Haha Bimbi. Jedinou výtku bych tak měl k tombole, protože ač jsem se stal výhercem čtyř cen, ani jednu z nich netvořil originál od Emila Filly, v důsledku čehož jsem ranním taxíkem odjížděl k domovu lehce zatrpklý.

Z událostí poslední doby stojí za zmínku jistě ještě sobotní oběd. Nepřestává mě fascinovat, co dokáže F. s malou pomocí trouby vykouzlit (a je jen na vás, jaký ze dvou možných smyslů si do věty dosadíte, protože oba jsou pravdivé). Ještě v 11:00 byla představa oběda stejně mlhavá a vágní jako můj smysl pro humor, a ve 12:10 se náhle na stole objevila excelentní grilovaná pražma s mandlovým špenátem a batátovou kaší. Vím, řeknete si asi, že o takto všedních záležitostech ani nemá cenu psát, ale mně to nedá – už kvůli mému exkolegovi, světáku Jirkovi, který to zde doufám ještě občas čte a tímto mu způsobím sbíhání slin.

A jako takovou pěknou tečku zde mám malý bonbónek z ihned.cz, určený pro všechny fanoušky zombie žánru. Nefanoušky snad upozorním, že uznávanou metodou likvidace zombie je rozstřelení nebo useknutí hlavy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové obrázky a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 thoughts on “Bezhlavá zábava

  1. Lovení bobříka a minišaty dívek nabízí zajímavá mnohovýznamová spojení! Nevím, jestli jsem se svými myšlenkami v nepořádku já nebo ty:-)

  2. doufám, že ty čtyři ceny z tomboly nebyli právě bobříci…

  3. Sejra: myslím, že je to s námi obma nahnuté!
    psice: ó nikoliv…ale tuším, že tam byly njaké vstupenky do divadla Kalič, nebo jak se to čte:-)

  4. ehm, jak si lze domyslet, trochu mě zlobí klávesa ě…

  5. jj, slyšel jsem že vám tam na vsi s humlem od soboty přezdívají „dlouhé bidlo“ a „štětináč“ !

  6. Lovení bobříků je zajímavá zábava, také jsem na jedné zábavě přesně takovou zábavu (sakra třikrát jedno slovo v jedné větě (sakra dvakrát jedno slovo v jedné větě…)) viděla. I s těma béžovýma tangama u bobřice. UF, to psaní mi dává zabrat.

  7. Alena: Lovení bobříků viděl každý – a kdo říká, že ne, ten to vídá dodnes!

  8. Cim vice bobriku, tim drive se dostavi Cervenacek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>