Dnes jsem potkal Bohumila Klepla

mě z toho málem pepka

Už jsem si vlastně skoro zvykl, že skoro nemůžu vyjít z kanceláře, abych nenarazil do nějaké celebrity. Tu je to zasmušilý Karel Roden, tu vesele se tvářící Horst Siegl v družném dialogu s Vladimírem Šmicrem (myslím, že když procházeli kolem mne, zaslechl jsem v jejich řeči slovo „pička“, ovšem mohla to být i „tyčka,“ u fotbalistů jeden nikdy neví). A dnes Bohumil Klepl.

Aby toho nebylo málo, před pár dny jsem seděl na zahrádce nedaleké pizzerie a pomáhal svým dvěma kamarádům Tomášovi a Tommaserovi dopilovat scénář jakéhosi jejich nového projektu. A zrovna když jsme se radovali nad scénou, v níž má jistá známá celebrita zasáhnout náhodně vylosovaného diváka taserem, Tommaser se odmlčel a znepokojeně se zahleděl ke vchodu.

Přičítal jsem to faktu, že tam zahlédl nějakou dívku, vybavenou sošným hrudníkem a početnými vadami charakteru, protože kdo z nás by se v takové situaci znepokojeně neodmlčel, že? Ale nemohl jsem se mýlit více: Šouravým krokem, s batůžkem na zádech, se k nám blížil expremiér Vladimír Špidla, doprovázen cca devadesátiletým majitelem majestátního plnovousu.

A sedli si k vedlejšímu stolu.

Pochopte, člověk se těžko může soustředit na vymýšlení pokleslých skečů, když se za jeho zády každou chvíli zpod plnovousu ozve „A co myslíte, Vladimíre, je evropská civilizace opravdu v krizi a podlehne Číně a Indii?“, následované Vladimírovou odpovědí, jež byla tak atraktivní, že jsem ji zapomněl ještě dřív, než dozněla.

Jestli tedy Tomášovi a Tommaserovi ten jejich projekt nevyjde, je to jen Špidlova vina!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Dnes jsem potkal Bohumila Klepla

  1. to zápatí dole „Bad Behavior has blocked 1 access attempts in the last 7 days“ je co za hláška?

  2. a co je toto za komentář? :-) hláška o automatickém zablokování někoho nehodného:-)

  3. takové hloučky vyhořelých celebrit se mohou tvořit snad jen kolem kolem budovy ringieru…z toho by mě spíš klepla depka!

  4. jak můžeš Horsta Siegla nazvat vyhořelou celebritou? okamžitě si dej za trest panáka:-)

  5. tak jestli to klukům nevyjde, tak z toho udělám Bob!

  6. to vypadá, že zde sledujeme zrod dalšího maloměstského intelektuála:-)

  7. Pravda, zahlédnout osobu zmíněnou v nadpisu tohoto článku, patrně by jednoho z nás rovněž zasáhla kultovní pepka, nicméně vroucně bych si přál, aby její obětí byl právě pan Bohumil :) )

  8. lobo, slib mi prosím, že až příště budeš mít cíl na kříži, tak vypálíš, hua ?

  9. byl jsem paralyzován, příště to bude lepší:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>