Holky krev a mlíko

To se musí vIDET

Je středa, 6:38 ráno a s kamarádem Robertem jsme už tři minuty na cestě. „Žena byla trochu smutná, že jsem si vzal v práci dovolenou, abych mohl jet na IDET, ale přitom si odmítám vzít dovolenou kvůli tomu, abychom se jeli válet k moři,“ připouští Robert a já ho nesoudím, protože válení se u moře je na mém žebříčku priorit někde mezi obřízkou bez narkózy a obřízkou s narkózou.

Stejně jako já, i kamarád Robert nedávno úspěšně prošel rituálem nutným k získání zbrojního průkazu a na brněnské výstaviště směřujeme s ideou, že bychom si tam snad mohli osahat co nejvíc pistolí a kvalifikovaně se rozhodnout stran případného nákupu.

Nezastírám, že o pár hodin později konstatujeme lehké zklamání. Ano, u stánku ČZ jsme strávili opravdu mnoho času a obdivuji toho slovenského mladíka, který trpělivě odpovídal na křížovou palbu našich dotazů a půjčoval nám stále nové a nové modely. Ale z ostatních zbrojovek vystavoval pár kousků Steyr a FN a to bylo všechno.

A tak jsme si chvilku prohlíželi vozidla s tlustými pancíři a modelky s krátkými šaty a dlouhýma nohama, jenže i to člověka brzy omrzí, zejména když se do těch nejzajímavějších exponátů nedá vlézt. Co včil? Ve vedlejším pavilonu se odehrával ještě hasičský veletrh Pyros; nakoukli jsme tedy i tam. A udělali jsme dobře.

Protože když jsme u jednoho stánku přiznali, že jsme otcové od rodin, tak nás milí jihomoravští hasiči obdarovali balíkem vystřihovánek, her, propagačních předmětů a zejména omalovánek. Jak asi tušíte, omalovánky to nejsou ledajaké. Učí děti, jak požárům předcházet i jak se před ohněm zachránit. A jejich výtvarná stránka je spektakulární. Dovolte pár ukázek:

omalovanky

Proč jsem já musel v dětství vybarvovat krtečka (naštěstí nebyl barevně komplikovaný a šel lehce) a ne spoře oblečené MILFky? Vnímám to jako nespravedlnost.

I když zároveň chápu, že čtyřiadvacetihodinová služba v hasičárně může být nuda a pokud mají požárníci zakázané porno, tak i takové omalovánky dokážou dobře posloužit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové obrázky a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 thoughts on “Holky krev a mlíko

 1. Chlapi, to nemuzete dat vedet driv – jel bych s vami :-) Predpokladam, ze celou produkci CZUB budou mit i v podnikove prodejne nedaleko Sherwoodu…

 2. No hádám, že taková těla je radost obtáhnout pastelkou apod. Poněkud diskriminační ovšem pro dívky, co by taky chtěli objíždět pěkného borca.

 3. Určitě tyto omalovánky nějak souvisí s dotacemi z EU a kvótami pro ženy.

 4. ouplně jsem se nažhavil při představě, že obtahuju pastelkou obrázek sličné ženy, který dotovala EU, aby podpořila svoji politiku kvót genderové vyváženosti …. wowww

 5. Milanek: podniková prodejna bude asi jistota! jestli se k nám budoucím čarostřelcům chceš nějak přidat, tak tu na sebe nech kontakt:-)
  Bosorka: na dalších stránkách je i jeden detail hasiče, jeden hořící pubescent a jeden tatínek s podivně vyšpuleným zadkem!
  F.: yes!
  Meluzina: to mě nenapadlo! ale na druhé straně, v omalovánkách není žádný romsko-muslimský homosexuál na vozíku, tak to soudruzi z EU pěkně odflákli…
  extláča: výtečně! zbytek omalovánek bude v placené sekci tohoto blogu :-)

 6. Policistka, záchranářka, operátorka, žena v nebezpečí…. Aby z toho Gender studies (bohužel znám jen jeden význam slova Gender a vše, co se na tom dá studovat, obsáhly za mého mládí dvě stránky v učebnici přírodopisu pro 7. třídu ZŠ) nevyvodilo nějaké stereotypy a předsudky :)

 7. A ani nedá vědět… to vědět dřív, tak jako výraz úcty zařídím nejen bezpečnostní rámy, ale také prohlídku dutin. Anebo foto s Miss Princess of the World, každému dle libosti…

 8. Desperádo: pevně doufám, že bude brzy ustavena nějaká komise, která míru stereotypizace posoudí a vyvodí důsledky!
  thegen: prohlídku dutin Miss Princess? nu, tak snad příště:-)

 9. Za mrzký poplatek odprodám i druhé vydání policejních onanovánek (holčička a strejda s lízátkem, holčička a bedna třaskavin, holčička a velký zlý pán za dveřmi…mám pokračovat? Speciální edice pouze do vyprodání zásob!

 10. extláča. Jsou v majetku Žmura a obtáhlá je jen ta bedna s výbušninama. On má radši příběhy medvídka Brumly, který utekl ze školky, ukradl koloběžku, zapříčinil dopravní nehodu a příběh vrcholí v parku, kdy ho zlí lidé, zvaní narkomani, sjedou barevnou karamelkou (Brumlu distribuuje městská policie po školkách).

 11. Psice: poslední dobou ke mně chodí víc a víc důkazů o správnosti mého rozhodnutí emigrovat z Prahy co nejdál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>