Ich spritze

Místo sexu s ruským černochem

Začíná to jako jedna z těch matematických úloh, které mi kazily dětství: Jestliže se v sobotu večer v jedné místnosti sejde sedm kamarádů, z nichž jeden pije pivo, dva bílé víno, čtyři červené víno a každý dostane jeden až dva welcome drinky, jak dlouho mi bude špatně?

Ale nebudu předbíhat, nejsem Usain Bolt. Kamarád-právník a jeho Irča byli nedávno na Islandu a na sobotní večer nás sezvali na prohlížení fotek. S kýmkoliv jiným bych po takové pozvánce přerušil styky, smazal si jeho číslo z telefonu a zasadil se o jeho vyhoštění z maloměsta, ale v tomto případě jsem udělal výjimku.

Výjimka měla důvod romantický (kamarád-právník a Irča patří mezi nejlepší hostitele ve střední Evropě) a praktický (Island mě vždycky zvláštně přitahoval). A ano, někdy mívám potíže s adjektivy.

Abych vše zjednodušil: Učená diskuse nad specifiky islandského ekosystému začala asi v půl osmé a netrvala dlouho. Přesto jsem se do postele dostal, zcela vysílen, asi ve čtyři ráno – a to to mám ke kamarádu-právníkovi asi deset minut. Probudil jsem se v půl jedenácté, s obtížemi se přesunul na oběd, v půl druhé jsem se navrátil na lůžko, v půl páté se probudil, podíval jsem se na Pacific Rim a zase šel spát.

Když jsme se dnes ráno potkali, byli jsme všichni podivně přešlí. A náš stav se nezlepšil, když Irča vytáhla smutné statistiky: V noci ze sobotu na neděli se takřka nekonečné zásoby jejich blahobytné domácnosti snížily o tři lahve. Bílého vína. A jednu láhev Aperol Spritzu. A nějaká piva. A pár lahví červeného. Konkrétně jedenáct. A jeden koberec, zdevastovaný takříkajíc beyond recognition.

Podívejte, já vím, že to zpovzdálí může vypadat, jako že kromě konzumace alkoholu nemám nic jiného na práci. Ale dojem je to mylný a ošidný, protože nemůžete na mou košatě bohatou existenci nahlížet jen pokřivenou optikou tohoto blogu. Asi, teda.

A extláčovi se omlouvám, na jím tolik očekávaný příběh o sexu s ruským černochem nemám kapacity. Jediný příběh o černoších, který mě baví, je totiž Black Hawk Down…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 thoughts on “Ich spritze

 1. Rozhodně lepší a představitelnější příběh než sex s ruským černochem. Dávám 9 a půl nebo více nebo méně bodů z 10 nebo 11 možných.

 2. Spritzest du ? Du auch, Brut ? Vzhledem k tomu, že jsi se omluvil, nebudu už do toho tvého chlastání rýpat, ale jedno si neodpustím. Nepřijde ti (vzhledem k požívanému sortimentu), že Vaše skupinka neanonymních alkoholiků je poněkud nesourodá ? BHD ti můžu s trochou fantazie uznat jako příběh o černoších s ruskou stopou (umím si představit, kdo vychrtlíky trénoval a vyzbrojil). A nakonec, dobrá bitva je lepší než průměrný sex. Hua ? Jak sám uznáš, dělám vše proto, abych ti účast v řetězovce uznal. (MekBílová bude ovšem prskat, to je nám oběma jasné).

 3. Desperádo: tak vysoké bodové hodnocení si snad i zasloužím!
  extláča: tvá laskavost je bezbřehá… Mek Bílová prskat bude, to je jasné – ale je daleko, na mne nedoprskne!

 4. to jsem celý já, jak začnu tropit laskavosti, nevím jak přestat … laskat .. (?)

 5. to jste mohli pít rovnou a stylově pálenku ze sobích výměšků a koberec by dopadl stejně!

  tak jo, zvedám pohozený řetěz. na další černoruský sex se stavte u mě.

 6. psice: Sobí výměšky :-) Ani nevíš, jak blízko pravdě jsi se ocitla…

 7. extláča: jistě to tvá paní a vládkyně dokáže ocenit!
  psice, F.: dívky, přestaňte si laskavě vkládat své bujné představy do mých slov – pro pořádek tedy dodávám, že kamarád Sob na večírku nebyl, koberec nikdo nepozvracel a ta částka taky nesouhlasí… koberec ve skutečnosti doplatil na právníkovu neschopnost udržet víno ve sklenici a na následné čistící pokusy!
  MB: vedle!

 8. mám pocit, že žena si o mně myslí, že jsem sniper, spustím „tu svou“ jen občas … o to víc se těší

 9. Ajé, slovo Spritz mi připomnělo sex s poločernochem, s nímž jsme se domlouvali německy.
  Na ruštinu nedošlo, ale mrzlo tehdy jak na Sibiři.

 10. Nuže
  http://liska.blokuje.cz/756827-lisci-pasticky-a-panvicky-php#comment-3556
  a v dalších komentářích ještě něco asi popisuju. I když pochybuju, že detailně sex.

  Jak jsme se seznámili:
  http://liska.blokuje.cz/706939-namluvy-brazilcovy-php

  Telefonoval mi ještě i letos začátkem roku, že by zase přijel, ačkoli jsem mu řekla, že bydlím v Kindergarten, ne už přímo im Prag a mám nur ein kleines Bett.
  (Telefony z Německa jsem schválně léta nebrala, občas omylem a posledně volal z českého čísla a já to zrovna vzala, myslela jsem, že volá někdo jinej.)

 11. Liška: pochopil jsem z toho, že Brazilec měl dvě chřestidla, zajímavé…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>