Postelové překvapení

Jódlujme!

F. nás opustila, byť naštěstí jen na dva dny. Samozřejmě, že taková situace s sebou nese nové výzvy a možnosti. Takže asi nebudete překvapeni, když vám sdělím, že po mnoha letech jsem se dnes probudil vedle blondýny, vybavené dlouhýma nohama a přitroublým výrazem ve tváři. Naštěstí mám přesně pro tyto případy vždy po ruce foťák:

blondie

I když mi to asi nebudete věřit, do lůžkovin jsem si ji nevzal vědomě ani dobrovolně. Pokud si přes neostrou mlhu polospánku dobře pamatuji, kolem půl třetí ráno mi tuto společnici donesla Trudi. Co tím sledovala, se mi zatím nepodařilo dešifrovat.

Rád bych řekl, že vás o vývoji případu budu zevrubně informovat, ale to bychom si lhali do kapsy. Zevrubně informovat bych vás mohl možná tak o tom, co se bude odehrávat dnes večer na tyrolské party, kterou pořádají kamarád-právník a jeho Irča. Ale to by vycházelo z předpokladu, že si z daného večera budu něco pamatovat. Což je přímým popřením záměru, s nímž se naši hostitelé rozhodli zmíněnou party uspořádat.

Zítřek bude naplněn prázdnotou, zlobou a marnou snahou vytěsnit si z hlavy melodii Anton aus Tirol.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové obrázky a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 thoughts on “Postelové překvapení

  1. Vybavuje se mi spíš trylek „Ich bin die kleine Lola“, když tak koukám na tu postelovou blondýnu!

  2. psice: jsem všecek ve zmatku; myslíš zajisté Ich bin die fesche Lola ?

  3. tak si do postele nakonec přeci jen dostal pannu, jak sis vždycky přál ! :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>