Ruce si chvíli nebudu mýt

Případ zdvořilého Němce

Máloco mě baví tak jako sledování a odposlouchávání lidí u okolních stolů, když čekám na některý ze svých nyní již pověstných drahých a velkých obědů. Moje strádající duše romanopisce v takových okamžicích zvedá hlavu a dychtivě doufá v lepší zítřky.

Dnešek byl v tomto ohledu poměrně naplňující. Napravo ode mne probíhalo rande nebo něco na ten způsob. Sympaticky vyhlížející mladík mého věku a hezká starší slečna (ajaj, můj indikátor politické nekorektnosti varovně bliká, ale co už, přepisovat to nebudu). Pokud jsem mohl soudit, šel na to dobře: Rafinovaně mixoval slušnou slovní zásobu, nenápadný humor a schopnost sám sebe umístit do role nedůvtipného primitiva, takže slečna se vesele smála a dobře bavila a zkrátka jsem měl pocit, že koitus je za rohem.

(I když, kdo umí číst v ženských duších, že. Možná byl slečnin smích voláním o pomoc. Ale to se už nikdy nedozvíme a nemusí nás to trápit).

Nalevo ode mne seděl zadumaný Němec středního věku a vizáže říšského ministra drah. S personálem hovořil distingovanou angličtinou a, jak se ukázalo o něco později, čekal na svou mladší tuzemskou společnici, od níž si možná sliboval totéž, co mladík u již zmíněného stolu napravo od té své – a možná taky ne, což se taky už nikdy nedozvíme.

Každopádně, když se ho číšník dotázal, co by si přál, Němec lehkým gestem ukázal k ému stolu a prohlásil „Přineste mi totéž, co má ten gentleman vedle“ a lehce se mým směrem uklonil.

Nevím, co to mělo znamenat, ale i já jsem lehce kývl hlavou, protože všichni víme, že tak to gentlemani dělají.

Závěrem mi dovolte malý tématický odskok: Dnes jsem si potřásl rukou s nikoliv nevýznamným pražským gynekologem. A protože pubertální vidění světa mne ještě neopustilo a neopustí, chápu to tak, že jsem se alespoň přeneseně seznámil s intimními místy několika stovek žen. Možná i některých z vás. Naložte s touto informací, jak uznáte za vhodné.

P.S. Kdybych na to zapomněl, tak mi připomeňte, že jsem vám sem ještě chtěl napsat příběh o Mikulášovi a příběh o Marku Ebenovi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Ruce si chvíli nebudu mýt

 1. A nechtěl tě ten Němec náhodou sbalit (koitus za rohem)?

 2. Gynekolog, jak známo, je jediný chlap, který hledá problémy tam, kde my ostatní chlapi hledáme potěšení. Každopádně jen má vrozená zdvořilost mi brání napsat do reakce jednu historku, kdy jsem si taky několik dní nechtěl mýt minimálně jednu ruku. Ale protože v mém věku by mi to už nikdo nevěřil, tak dnes jen uznalé virtuální tlesknutí na dálku.

 3. F.: co si budeme nalhávat – byl by sám proti sobě, kdyby nechtěl!
  Desperádo: pane Desperádo, na zdvořilost není v tomto textově-kontextovém bahništi místo. hezky nám všem povyprávějte vše, do nejmenších anatomických detailů!

 4. Lobo: na malou chvíli jsem zadoufal v dežavý a čekal jsem, kde se v tvém textu mezi obskurními koitálními návštěvníky kavárny objeví Saturnin s mísou koblih … ehh a ono nic. A paks mě naprdnul tím, že nevím, co přinesl číšník říšskému ministrovi drah. Za to se ti odvděčím anekdotou, kterou jsme častovali našeho kamaráda, lékaře, stydlivého gynekologa. „Vyjde gynekolog po celodenní práci před svou ambulanci do čekárny, rozzáří se mu tvář a mumlá si „tváře ! vidím tváře !“".

 5. K těm opulentním drahým obědům – v Prahe vůbec není problém draze pojíst, aniž by se člověk najedl. Žena v rámci zvyšování kulturního rozhledu navštívila se synem Prahu a jen decka džusu stála 70 korun, takže si dovedu přectavit drahý oběd: polívka z pytlíku, řízek z Makra, bramborová kaše z prášku a hnedle jsme na 350 kreditech, ovšem o opulentnosti takového oběda si myslím své:-)

 6. extláča: a proto mají gynekologové tak rádi facebook!
  Sejra: musíš znát ta správná místa! (čímž se obloukem opět vracíme ke gynekologovi)

 7. Jasně, já jen tak popichuju!
  Mimochodem, já také třásl gynekologovi rukou. Nicméně vím, že si na svou práci berou rukavice, takže sem to zas tak neprožíval. Druhá věc je ta, že chvíli předtím vyšetřoval mou budoucí ženu a konstatoval těhotenství:-)

 8. Pane Lobo, jak říká můj oblíbený seriálový hrdina Bohouš Císař, jsem pokud jde o dámu vždy diskrétní. Nicméně vzhledem k tomu, že patříte, jak už jsem kdysi uvedl, mezi mé tři nejoblíbenější blogery, naznačím, že celá akce začala nevinným pozváním do kina za účelem zhlédnutí filmu hrubým amatérským odhadem dvouapůlhodinového a k překvapení mne i dotyčné dámy si z onoho filmu pamatujeme jen reklamy před oním filmem a vyděšený výraz uvaděče při našem odchodu, neboť, a to mohu napsat pouze zde mezi gentlemany, to, co probíhalo v úplně zadní řadě bylo něco mezi gynekologickou prohlídkou a tantrickou masáží, přičemž jen opěradlo mezi sedadly zabránilo pokusu o koitus a ještě následující den jsem z nadpolovičního množství svých prstů na obou rukou cítil charakteristickou vůni oné dámy. Dodám jen, že šlo o první setkání dvou lidí, kteří se nikdy předtím neviděli a plánovali pouze posezení u kvalitní kávy od Drunk Nguyena a společný kulturní zážitek.

 9. lobo, Sejra: Právě proto by mě zajímalo, proč si lobo potřásal. Doufejme, že vysvětlení nepřinese Mikuláš ani Marek Eben.

  Desperádo: Mytí rukou před a po kině je základ. I když jsem už možná došla k osvícení, proč si tolik lidí zamyšleně jezdí prsty pod nosem. A vůbec mě to netěší!

 10. propojením pointy vyprávění pana Loba a pana Despráda mně napadlo, jak by to dopadlo, kdyby se pan vaginálně – koitální partner a pan vaginální lékař setkali na ehm onom místě, překvapeně by se ohmatávali, a potom, by si potřásli rukou, že ?

 11. ježiš, to mě připomnělo, jak nám zapadnul do 5 litrového soudku na pivo takový ten gumový špuntik, pan vaginální lékař – kamarád si přinesl kufřík, mrknul na mě ;) „sestři peán“ a po 15 minutách společného funění a hekání a lámání si prstů se nám narodil … no přeci gumovej špuntík ! (Maminko, je to špuntík !)

 12. Pane Extláčo, testování vaginálních oblastí patří k nejlepšímu, co může gentleman s dámou provozovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>