Snídám inkoust a obědvám toner

Skandální odhalení

Vím, vím, moje písmácká aktivita se znepokojivě blíží k hladině, kterou pracovně nazývám Škromach – v jiných kruzích je také známa pod označením Nula. Ale pochopte, když má člověk dva týdny dovolené, jež je těhotná událostmi, tak se zkrátka čas na psaní blogu hledá poněkud obtížněji. Ostatně věřím, že i vy máte na dovolených času na čtení méně než během pracovního zápřahu, takže jste si vlastně mého výpadku ani nevšimli.

Ale abyste viděli, jak na vás myslím i v autorsky hlušších obdobích, schválně jsem si po celou dobu zapisoval alespoň titulky zápisků, jimiž jsem vás chtěl obohatit. I z pouhého jejich výčtu musíte uznat, že mám za sebou vskutku pozoruhodné dny:

- Jsem chlap, uvařil jsem mirabelkovou marmeládu
- Český moravský vrabec vs. moravský moravský vrabec
- Pivo, které vás rozřehtá
- Snad až příliš čistá deFlora
- Dopravni značeni je pro ubožaky, pyčo
- Halušky z průjmu / Průjem z halušek

Pokud nejste schopni číst mezi řádky, tak snad jen obecně shrnu, že na začátku dovolené jsem se poflakoval doma, prostředek dovolené byl ve znamení výletu na severní Moravu a závěr dovolené patří rekonvalescenci – v jejímž rámci ovšem ještě bude nutno oslavit enimenovy a jamonovy narozeniny, což mě zřejmě navrátí zpět do těsněpohaluškového stavu.

A protože kdybych nenapsal ještě aspoň odstavec či dva, byl by tento příspěvek příliš krátký a o ničem, zde jeden coming out spojený s veřejně umístěným bičem na má záda: Na začátku roku jsem se zařekl, že letos konečně napíšu knihu. Ještě před týdnem jsem byl ochoten prohlásit toto předsevzetí za pomýlený výplod oslabené mysli, ale teď jsem opět plný optimismu, lehkého jako helium.

Nevím tedy, zda to s mým časovým rozvrhem zvládnu do konce roku, ale ke štěstí mi stačí, že na případu se pracuje. Ovšem víc neřeknu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Snídám inkoust a obědvám toner

  1. ani se neptám, jak při téhle stravě vypadá tvoje en-óno …

  2. u Jóviše! Kniha! Šťastliv ten, kdo našel téma, které se nevyčerpalo po deseti stranách!!! Na tu se tedy těším!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>