Tak vás tedy vítám

Na tom našem odpoledním čaji!

Převést tento blog na vlastní doménu jsem se chystal už několikrát. Ale znáte to – tu jsem měl moc práce, tu jsem stonal, tu jsem musel jít na pivo… Zkrátka vhodná konstelace ne a ne přijít. Už mi bylo ze mě samotného trapno, a tak jsem se rozhodl výmluvy utnout a zase jednou být mladým mužem činu.

Pochopitelně to přišlo zrovna v době, kdy pracuji na šesti klíčových zakázkách najednou, spím stejně kvalitně jako důchodce sužovaný inkontinencí a válečnými nočními můrami a přecházím virózu, bohužel tu nezemanovského typu. Ale tak už to chodí, patrně mě osud vytrestal za to, že rád dětem zdůrazňuji, že když je něco těžší, tak je to lepší.

Až vám někdo bude tvrdit, že převést na aktuální wordpress třináct let starý wordpress, který byl v průběhu časů převeden na čtyři roky starý wordpress, je ekvivalent procházky při západu slunce, tak ho prosím mým jménem zahořkle vyplísněte a snad mu adresujte i nějaký středně účinný vulgarismus. Protože nebýt odborníků z Active 24 (kterým tímto upřímně děkuji), tak tady bude ještě pořád trudně svítit prázdná šablona se zkušebním příspěvkem.

Tedy, abych to uzavřel: Jsem zde. Ale nic moc od toho nečekejte. Hezké to nebude.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Tak vás tedy vítám

 1. no veru, s novym dizajnom si si vela prace nedal :-D ale zmena zaznamenana a posledny mohykan blogosfery zaradeny do sledovaca :-)

 2. Ale bude, nebo na tebe pošleme bandu zfetovaných negrů s letlampami!

 3. Pevně doufám, že bude udržena konstantní kvalita článků tak, jako tomu bylo u předchozích adres Smutného příběhu.

 4. AIF: nechtěl jsem autisty z řad čtenářů vystavovat zbytečnému stresu:-)
  Quanti: líbí se mi, jak jsi tu známou hlášku zespisovněla, hned to zní ještě výhružněji!
  Desperádo: to s tou kvalitou je takřka vyloučeno, ale dum spiro spero! a co se týče RSS – asi v horizontu pár dnů/týdnů, teď jsou ještě na řadě prioritnější priority!

 5. Zpusobil jste mi drobny technicky problem, protoze uz jsem davno zapomnela jak pridat novou zalozku :-) Ale odpoustim Vam to. Rada Vase texty ctu. Mejte se i s rodinkou fajn.

 6. Tak jen doufám, žes nepřišel umřít do novýho. A že budou drobné dárky pro čtenáře, propisky, deštníky, nebo neurochirurgické nástroje s tvým logem.

 7. Radka z P.: ha, nové jméno v komentářích – takové věci zase rád čtu já!
  psice: to leda bych sem nasadil bannery na Tescomu a online poker a vy na ně klikali jak zběsilí!
  eleska: :-)

 8. No….. Dalsich deset let nebudu komentovat. Abych Vas nevydesila novym jmenem :-) . Ale pozor ! Stale Vas rada ctu tak se zas tak moc neflakejte! Mejte se i s Vasi rodinou fajn

 9. Myslím, že je víc těch, co tě čtou už od dob blogového pravěku a nekomentují ;-) Z mých oblíbenců jsi zůstal už jen ty a psice, tak doufám, že ještě chvíli vydržíš!

 10. vy se mi tu slejzáte jak švábi na pivo! což mi připomíná, co jsem chtěl dělat dnes odpoledne…

 11. V „Díře pod Prdy“ jsou dnes pivní slavnosti… :)

 12. Shanti: přesně, právě jsem se odtamtud vrátil:-)

 13. Dobří holubi se vracejí. Také jsem čtenář – držák.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>